ZORLU ÇÖZÜMLERİ

MÜMKÜN KILIYORUZ

Amacımız, tutkumuzu ve uzmanlığımızı teknoloji ile birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün kılacak çözümler üretmek.

İplik, örme, boyama, baskı ve terbiye alanlarındaki son teknolojiyle donatılmış tesislerimizle tekstil sektörünün küresel oyuncularından biri olarak, yüksek kaliteye inanıyor ve şirketçe mükemmellik kültürünü benimsiyoruz.

Ürettiğimiz kumaşlar tekstil sektörüne zenginlik katar, markalara fırsatlar oluşturur, çeşitliliği destekler ve insanların yaşamlarında iz bırakır.

İnsanların hayatlarına dokunurken temiz ve güvenli bir gelecek için dünyamızı korumak gerektiğini de biliyoruz. Bu sorumluluğumuzun bilinciyle üretim süreçlerinde sürdürülebilirliği dünya standartlarında uyguluyoruz.

KÜRESEL BİR OYUNCUYUZ

Ürünlerimizi Almanya, Danimarka, İtalya, İspanya, İsveç, İngiltere, Sırbistan, Polonya, Rusya başta olmak üzere pek çok ülkeye ihraç etmekteyiz.

1986’DAN BERİ

SEVDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ.
Örme
Boyahane
Baskı
Openend ve Vortex İplik
Ring İplik
İlave Yatırımlar ile 18.000 Ton/Yıl Kumaş Üretimi
Kusursuz bir ürün için modern bir üretim hattının gerekliliğini biliyor ve bunun için teknolojik alt
yapımızı her dönem güncel tutuyoruz.

ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTAN

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR
ÜRETİM ANLAYIŞI

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmek için hep birlikte karbon ayak izlerimizi azaltmalıyız. Bunun için çevreye duyarlı bir üretimi yüksek standartlarda gerçekleştiriyor, sürdürülebilir üretimi ve yaşam tarzını destekliyoruz.

Üretimimizin tüm aşamaları OEKOTEX-100 standartlarındadır; ayrıca isteğe bağlı olarak GOTS ve OCS standartlarında da üretim yapabiliyoruz. Aynı zamanda pamuk üretiminde sürdürülebilirliğe destek veren küresel bir oluşum olan BCI (Better Cotton Initiative) üyesiyiz.

Lenzing, Birla, Eastman Naia gibi sertifikalı üreticilerden sağladığımız sürdürülebilir ağaç kaynaklarından elde edilen elyaflarla Lyocell, Tencel, Tencel Modal, Ecovero, Birla Cellulose, Livaeco içerikli kumaşlar üretiyoruz. Ayrıca Südwolle'den sağlanan iplikler ile yün içerikli kumaşlar üretebiliyoruz.

Geri dönüşümün kaynakları korumaktaki önemini biliyor; bu nedenle geri dönüşümle elde edilmiş iplikler ile GRS ve RCS standartlarında da üretim yapabiliyoruz.